День поля на Херсонщині

На базі Південноукраїнської філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого (сел. Жовтневе, м. Херсон) 17 червня 2015 року, вже другий рік поспіль, відбувся День поля «Техніка і технології для успішного господарювання».

Компанія Нопосон-Агро стала одним із організаторів-учасників цього заходу. Кожен із відвідувачів був ознайомлений із асортиментом продукції компанії та отримав профільні поради спеціалістів компанії. Всі бажаючі мали змогу побачити наглядну дію препаратів на демонстраційних полях де вони застосовувалися.

В рамках Дня поля, спільно з Департаментом агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, у залі засідань Південно-Української філії було проведено науково-практичний семінар з питань ефективного застосування засобів захисту і живлення рослин та зниження техногенного тиску на довкілля. Зі змістовною доповіддю "Препарати Noposion-діють" виступив Василь Васильович Тараненко, менеджер з регіонального розвитку компанії на Херсонщині, у якій висвітлив проблеми із бур'янами, шкідниками, хворобами та їх ефективне вирішення.