Про компанію

ТОВ«НОПОСОН-АГРО» – представник однієї з найпотужніших компаній по виробництву препаративної форми пестицидів у Китайській Народній Республіці -«Noposion Agrochemicals Co., Ltd», виробничі бази якої розташовані в усіх регіонах країни.

Заснована у 1999 році, на сьогоднішній день Noposion Agrochemicals Co., Ltd – це компанія, яка займає лідируюче положення у своєму сегменті, представлена 38-ма філіями, з яких 19 заводів, та забезпечує робочими місцями більше 10 тис. працівників.

Починаючи з 2005 року уже 8 років поспіль Noposion Agrochemicals Co., Ltd займає перше місце з продажу засобів захисту рослин у КНР. Конкурентоспроможність продукціїNoposion на ринку засобів захисту рослин перевірена та підтверджена часом.

Основна діяльність компанії спрямована не тільки на виробництво та продаж пестицидів, величезна увага приділяється також дослідженням та інноваційним технологіям.

Науково – дослідні центри сертифіковані та відповідають міжнародному рівню.

Вагомим фактором є те, що всі засоби захисту рослин Noposion Agrochemicals Co., Ltd є екологічно безпечними для навколишнього середовища. Фахівці науково-дослідного центру займались вивченням властивостей рослинних олій. Результатом кропіткої роботи стало запатентоване використання цих олій в якості доповнювачів до основної діючої речовини препарату.

Перевага таких препаратів полягає у тому, що вони більш безпечні для здоров’я людини.

Обираючи препарати компанії «НОПОСОН-АГРО», Ви отримуєте:

  • Гарантовану якість та екологічну безпеку;
  • Турботу про Ваше здоров’я та захищеність урожаю від хвороб, бур’янів та шкідників.